Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz ncc1701 #11033 üzenetére

    aki mer az nyer :P én asszem eladom ha lesz hasonló, sima cv-ket szoktam kockával socketelni, eddig egy lett a max 4 socket, többi kuka.

    illetve a témában egy tanulságos sztori
    találtam hell bocin egy crude archon plate-et, 372 def-el (normal verzió defense: 410 - 524). kicsit agyaltam rajta, hogy felvegyem-e, aztán rájöttem, hogy egy kis trükkel ez kincs lehet. nemtom hányan szoktatok ilyet, de tessék a recept hozzá:

    Cube-convert.gif 1 El Rune + 1 Chipped Gem + Low Quality Armor --> Normal Quality Armor of same type
    ilvl = 1.This recipe is useful to upgrade a low quality armor to normal quality. It can then be used in other recipes to add sockets, in preparation for turning it into a runeword. Any sockets and items in those sockets will be lost after using this recipe.

    a kulcs az hogy amellett hogy a defense rerollol, a cucc ilvl=1 lesz utána, ami miatt a kocka garantált 3 socketet ad.

    így lett egy kis mákkal (El + Chipped Gem + Tal + Thul + Perfect Topaz árán) majdnem perfekt alap defense-es enigma alapom:

Új hozzászólás Aktív témák