Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozo6767

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, mert hosszú évek óta most tértem vissza a Diablo 3 világába és sok minden kimaradt nekem. Kb. 3-4 évig minimum nem játszottam vele és ez alatt sok minden megváltozott a játékban. Pl.: a Seasonok, ez most hogy működik, mert nem igazán értem, valami leírás nincs erről véletlenül? Miért jó ha megcsinálja az ember, és meddig lehet benne haladni, fejlődni, mit kapok érte? Aztán ott van a ranglista. Egyszerűen nem értem, hogy lehet, hogy mindenkinek olyan amuletje van amibe még tud bele rakni követ, úgy hogy a primary skilljei megmaradnak? Oké tudom, hogy ott van a Kanai's cube, meg Myriam is. Mikor abbahagytam a játékot a legnagyobb olyan 1900-as szint magasságában volt. Most meg látok olyat aki már közel 11000 körül van. Ezt hogy???? Hogy lehetne gyorsabban fejlődni? Én jelenleg a DH karakteremmel max. Torment XI. szinten tudom tolni, de ezen a szinten csak nagyon lassan fejlődök. És itt van egy utolsó kérdés. A Kanai's cube powersnél a Stone Gauntlets kesztyű egyszerűen nem esik, bármit csinálok, hiába kérek Kadalatól mindig kesztyűt, ő sem dobja. Valakinek van ötlete, hogy ezt hol lehetne beszerezni???
    Bocsánat a hosszú hozzászólásomért, de tényleg jó lenne, ha tudnátok nekem válaszolni a kérdéseimre.
    Általában egyébként egyedül tolom, nem vagyok klánban sem, a Witch Doctoron kivűl minden karakterem még a Necromancer is elérte a 70-es szintet. Jelenlegi paragon szintem pedig 765.
    Segítségeteket előre is köszönöm!!!

  • zozo6767

    csendes tag

    Srácok!
    Ez egy kicsit "kínai" nekem. Mi az a "icy veinsen"? Erről most hallok először bocsi.
    Ezt hol találom, hogy használom?
    Lenne még egy másik kérdésem is, illetve várnám a válaszokat a korábbiakra is.
    Szóval a ranglistán szereplő karaktereknek ott vannak azok amiket ők használnak.
    Honnan tudom, hogy melyik hova van kiosztva neki, értem ezalatt az elsődlegest, másodlagost, harmadlagost és így tovább mind a hatig.

Új hozzászólás Aktív témák