Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #97625 üzenetére

    remélem az csak véletlen hogy nincs bent az evocation passzív :Y

    amúgy meg ha még túlélés kell hagyd ki a coe-t tedd a kockába a unity-t és a followerre is, az +50% damred.
    weapon slotra meg furnace-t tegyél.

    Mikro: én már vanilla óta kisebb kihagyásokkal archonozok(még a twisteres meta-kor is fb archonoztam inkább), sz'al sry de ebben addikt vagyok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • Jim-Y

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #97625 üzenetére

    Nekem az segített levinni a GR70-et, hogy változtattam a jáék stíluson. Előtte lightning archon wizarddal amikor archon formában voltam akkor megpróbáltam a mobok közepébe menni és főleg az AoE képességekkel ölni. Aztán láttam Rhykker videójűban, hogy ő máshogy játszik és tényleg. Utána így csináltam már:

    1. Rift kezdetekor passziv buffok be, Tal 3 proc előkészít, 4. proc az Archon. Ez az első archon forma így ebben a gyengébb mobokra fókuszálok hogy stackelődjön az Archonom.
    2. Amikor elsőnek kijövök archonból rögtön le egy hydra vagy akár kettő is, és secondaryval ORotZ segítségével próbálok minél előbb második Archonba menni mert itt még érvényben van az elsőből kapott buffok, tehát közben megpróbálom megkeresni az első Champion-t vagy Elitet hogy a 2. archonnal meglegyen könnyen.
    3. Ha megvan a 2. archon (és én itt változtattam igazán a stíluson) már nem a mobok közé mentem be és AoE hanem: teleport oda ahol nincsneke sokan de azért körülöttem mindenhol vannak, beammel körbeforgok hogy a manal heal procoljon közben a hydrák is procolják a manal-t, vagyis..ugy tudom hogy ha a hydra procolja akkor én már nem tudom a beammel de ettől függetlenül még ha jön a crit vagy a manal proc akkor halnak a mobok.
    4. Ha közben valamelyik mob a közelembe jön akkor teleport biztonságba és megint körbeforog.

    A lényeg azon van hogy minél több ellenfelet találj el a beammel mert az igazán nagy sebzés ezzel a builddel nem az Archon AoE lesz hanem a manal proc amit vagy te vagy a hydrák fognak csinálni.

    5. mindig mielőtt archonba lépsz tegyél le egy hidrát és miután kijöttél belőle akkor is.
    6. Ha Zei's vagy Zeil vagy mi a neve gemed van akkor az a hydrákra is hatással van és úgy számolja ki nekik, hogy TE milyen messze vagy a célponttól nem pedig úgy, hogy a hidra. Ez azt jelenti hogy amikor jön a rift guardian akkor a lába elé közvetlen tehetsz két hidrát te pedig maximális távolságból lőheted a beammel.

    Nekem még 70-en is kb 2 másodperc volt a RG mert single targetre elég jó dmg-et tolnak a hidrák.

    Remélem valamelyik tanács segít. Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák