Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz czpitti #93305 üzenetére

    Akkor én kivétel vagyok, erősíteném a szabályt. Nem a fiatalabbak közé tartozom. :)
    Azért letudja törni a lelkesedést (nem mindenkinél, természetesen) az, amikor hosszú hetekig semmi érdemleges nem esett. Szezonzáráskor meg átvittem NSbe vagy 2 itemet ami hasonló szintű volt, mint ott, de igazából nem volt jobb. Pedig az előző szezont sokáig toltam, amikor érdekelt akár átlag 3-4 órát minden nap, hétvégén többet.
    Persze nem vártam a sült galambot, a szükséges cuccra ment a sok BS, sárgából upgrade, reforge, és mindezekhez nyersanyag farm.

    Persze annak nyilván megmarad a lelkesedése, aki a partyzásért játszik, és vannak is partyjai. De akinek más céljai vannak, az hamarabb ráunhat.

  • tibee77

    őstag

    válasz czpitti #93305 üzenetére

    Pitti azt te sem hiszed, hogy mi vagyunk a hibäsak nem?Ezen a forumon szerintem a HE-seken kivül (Te, Dani, Lelekvandor) senki nem härdkoor fan (nem hardcore-ra gondolok).Nektek a lenyeg, hogy meglegyen a perfect gear, magasak legyenek a gem-ek es hadd szoljon, jöjjön mindig az eggyel nagyobb gr, legyen meg a paragon.Ez verseny, semmi mäs, igäslovak vagytok akik birjäk ezt.Nekünk casualoknak egy idö utän elfogy az ujdonsäg es csak nezünk mint hal a szatyorban, hogy most akkor mivan, ennyi volt?Es hiäba mi vagyunk többen senki le se szarja a velemenyünket, hogy keves az tartalom, hogy nekünk nem eleg a paragon hajhäszat, meg a minnel magasabb gr.Emlekszem elözö era-ban meg nekem is fontos volt, mentem ezerrel de elfogyott a lendület, mert nincs motiväcio...

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák