Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Jazz #92386 üzenetére

    Igen ez a best monk farmoläsra.Quinn is megemliti a videoban, hogy paragon pontok nelkül is speed volt neki a 60as gr, ami ugye t13 ha jol emlekszem.t10ig az ugyancsak sunwuko monk a jo, de a harangos (a tüzes kepernyöt letörlö harangra gondolok).Ha valaki magasabb gr-re akar menni, solo-t peldäul annak a rainment-es monk kell, az nagyon durva sebzesre kepes.Viszont en tenyleg nem ajänlom monkot kezdö karinak, inkäbb dh-t azzal majd esnek dex-es cuccok a monknak ha majd azt is fel akarsz huzni.Nagyon nehez vele az elet addig amig meg nincs a teljes rainment set-ed es pär specifikus item-ed a kockäba.En most azon szenvedek, hogy meg csak az egyik fegyverem van meg hozzä, a teljes set ugye, megvan a pullos vällas, a generätoros bracer de a vällast nem tudom betenni mert meg mindig nem esett egy rohadt rorg amit a kockäba dobhatnek b e...Para 250nel järok es 45-ig jo csak igy a monkom...Persze meg csak 2. nap jön es nem kene elegedetlennek lenni, de mäs kasztok (wd, wizz) mär sokkal jobban apritanak ha csak a set-jük van meg.Eletembe elöször kezdtem monkot szezonba elsö karinak, szerintem utoljära is. :N

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák