Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • userxy

    őstag

    válasz ProEvoFan #8848 üzenetére

    Ajánlom, hogy kezdj egy barbárt. D1Rect neked is.

    Adj el mindent a monkodról talán a bfolyt gold elég lesz egy jó barbárra úgyis olcsó a barbárt gearelni :DDD

    Én már csak tudom milyen olcsó. Másnak is csak ennyi olcsóságot kívánok mint amennyi nekm volt. :DDD

    Én csak azt tudom mondani még emellé.

    Kezdtem wizarddal meguntam, folytattam Dh-val meguntam, most van barbár, megunom lesz monk.
    És tudjátok mi lesz a reakciótok ? Baaazzz :Y OP a monk !!! Nekem élőbe is van egy OP passív képességem látom a jövőt ;]

    Amint lesz fölös goldom már húzom is a monkot :D aztán lehet majd OP monkozni.

    Aki esetleg megakarja gyorsítani az eseményket kérem goldban támogasson csak monkra fogom költeni . :)

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    legenda

    válasz ProEvoFan #8848 üzenetére

    Van a barbárnak jó passzívja...ahogy a Monknak is..
    Nem értem, mit beszéljek erről?

    radi8tor1 Egy jester/ninja lesz.. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • mikromanus

    veterán

    válasz ProEvoFan #8848 üzenetére

    A passzívookhoz apró megjegyzés: Vagy DPS-t, vagy védelmet ad egy passzív. Fura módon nem választható egyszerre mindkettő. Mondjuk lehet arányaiban tologatni a 3 lehetőség közt, de akkor se érdemes itt a DPS növelő skilleken rugózni. Azok a védelem elől veszik el a helyet. A monk fura szerzet. Sajna lehet tényleg nincs lehetősége sok változatosságra. Attól még nem a barbár van elbökve, hanem a monk. Már ha így van.

    Itt izmozik a vitapartner a életképességen, meg a "barbi OP" véleményen (nem, nem te), de azt nem nagyon hallom vissza, hogy mennyi sok resistet spórol néhány karakter. Nálam lassan csak a barbár copfja végén nincs all res jellemző, de még így is elviselnék pár pontnyit. Erre jön a wizard és van 2 vagy 3 darab itemen all resist. Ugyanez van a DH-val is, csak neki nem megy resist a main statból a karakterre. Ez nem gáz, de dögöljön már bele párszor!!! No. Én meg ezen morgok. Ha meg kivesszük az all resistet az itemek felénél, akkor máris olcsóbb a cuccolás. Mocsok OP többi karakter :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák