Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz McNamara #830 üzenetére

    Mi van ma veletek, Srácok??!!! Mindenki kötekedik, mindenki beszólogat? Nem megy a szerver és elvonási tünetek jöttek elő??????????

    Azt látom, h a "csabiuvb" kolléga is a nagyképűségével próbál nagyfiú lenni, veri itt a nyálát, hogy ő milyen ügyes, okos, mennyire könnyű neki a játék. És??? Másnak nem lehet nehéz?
    Erre gondolok:
    "Azért aki szenved a játékban a mai napig annak csak gratulálni tudok....Lehet, hogy beültetném a macskámat a gép elé az is végig tudná vinni...."

    Ehhez a hozzászólásodhoz csak gratulálni tudok, tükrözi a személyiséged. Soha ne kerüljünk véletlenül se össze, semmiben. Hány éves vagy? 12? :DDD

    Nekem MÉG nem a pénzről szól a játék. Kikapcsolódásként használom, amikor olyanom van. Más a TV-t nézi, akármi mást csinál, az jó neki.
    Egyedül az ACT3, ACT4 nem könnyű NEKEM, a kutyám nem tudná végigtolni, pedig szerintem okosabb, mint "csabiuvb" macskája. De hát ez van. Ki milyen ügyes, kinek mi esett, ki mennyiért tud eladni, ki rakott még bele pénzt, ki mit ad el mennyiért...
    Viszonyításképp csabiuvb kollégának a játék nehézségéről:
    Nekem 100-110 óra után esett egy olyan cucc, amit 520e-ért el tudtam adni. Esett nekem is legendary, nem is egy, de nem ért semmit. Havernak ACT1-ben esett egy olyan item, aminek árából ACT4-et is tudja farmolni, olyan gear-t rakott össze! Ez a különbség az én nehézségi fokom és a csabiuvb kolléga által említett nehézség közt.

    Na, már csak 5-6 óra és lehet játszani ismét! :C

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák