Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz H@lede #8153 üzenetére

    A "Magatalálós monk" melyik részét nem érted? Itt épp az a lényeg, hogy nem vesz igénybe semmi külső erőforrást. Más oldalról ezzel csinált az online játékból egy offline jellegű játékot magának. Csak kell hozzá netkapcsolat. :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz H@lede #8153 üzenetére

    Ezzel tisztában vagyok, de én így is élvezem a játékot, van benne kihívás, fejlődési lehetőség, élvezem a farmolást is, mert mindig benne van, hogy vajon akad-e jobb cucc, mint ami rajtam van? stb.

    Ezt nehéz elmagyarázni annak, aki nem érti, vagy nem próbálta, de van egy bizonyos varázsa annak, amikor gyűjtögeted a kavicsokat, hogy az ékkövesnél aztán jobbakat farigcsálj belőlük (ahelyett, hogy fillérekért az AH-ból veszed meg), vagy annak, hogy gyűjtöd a pénzmagot és darálod be a cuccokat folyamatosan a kovácsnál, hogy elég pénz és alapanyag összegyűljön ahhoz, hogy majd próba-szerencse alapon, öt perc alatt elrulettezd az egészet sisakra vagy fegyverre (hátha éppen valami jó darabot kovácsol ki az ürge)... Persze rendszerint totál szarokat dob ki a kovács :DDD És állítom, hogy sokkal nagyobb az öröm és sokkal jobban megbecsülöd a talált vagy kovácsoltatott, az eddiginél jobbnak tűnő cuccot így, mintha éppen ügyesbe olcsón lecápáztad volna az AH-ból.

    Meg nálam elhatározás kérdése, hogy most már ezt a karaktert így viszem végig. Illetve elhatározás az is, hogy addig nem megyek tovább, míg nem elég erős a karakter az adott részre. Ezért farmoltam Act3 előtt is. Tudtam volna haladni jó három héttel korábban is Act3-on, de gyakran megfeküdve. Azt meg nem akartam. Ha már 60. szintig elvittem ezt a szerzetest anno behalás nélkül, akkor nem akartam, hogy infernón meg essen, keljen minden sarkon. Vannak szemét elitek/kombók, így óhatatlan, hogy néha kifekszik az ember (bár Act1farmolásnál már időtlen idők óta nem haltam meg egyszer sem, de hát az eléggé pitekönnyű rész az infernó nehézségen belül), de igyekszem csak akkor továbblépni mindig, ha tud annyit a karakter, illetve nekem annyira a kezemben van már az adott játékstílus, hogy csak ezeknél a szemét kombóknál érhessen olykor egy-egy meglepetés.

    De ahány ember, annyi stílus.
    Meg mondom, a következő szerzetesem már fog AH-zni (tehát nem az ellen vagyok), de a mostani bizony így megy végig. :K

    Meg gondolj bele, összesen (az eddigi hat karakteremmel) több mint 300 órát beleraktam a játékba (tudom, ez nem sok; néha ledöbbenek, amikor ránézek pl. Andrishra, hogy ő mennyinél jár már :) ), de a lehetőségeknek még csak egy részét tártam fel. Maradt még felfedezni/kitapasztalni való bőven az AH-zás révén, vagy majd az MPL-ezés, überbosszozás révén. :) Persze valószínűleg majd a következő karakterre

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák