Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz maross #791 üzenetére

    Csak annyit tudok mondani, hogy fogj 3 millát csupaszítsd le a karid és próbáld abból felöltöztetni. De egy teljesen csupasz karaktert.
    Garantálom, hogy nem lesz se 50k hp-d, se 30k dps-ed, se 40%chc, se 200%chd, se 500 allres. belőle és azzal ami összejön indulj el act3 elejéről.
    Az első desec, arcane, extra life elite 20x fog megölni úgy hogy egyet se tudsz még közülük kinyírni.

    Mint mondtam hajlamos az ember elfelejteni milyen nehéz volt korábban mikor még gyenguszabb volt a kari.
    Én is most már tűrhetően bírom act3-at, gyakorlottan kerülgetem az arc.towereket meg rohangálok az alám pakolt lávatócsákból, stb. de egy gyengébb gearrel úgy hullanék el mint a falevél.

    [ Szerkesztve ]

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz maross #791 üzenetére

    Látod itt az élő példa :D (#792) Gorneck23 hozzászólása.

    Unja és nem talál kihívást a játékban miután egy olyan WD-t hozott össze aki nem kicsit durva gearrel és statokkal rendelkezik. Zunimassa cuccok, 100k feletti dps stb. (egyszer pislantottam csak rá a karijára)
    Most meg csodálkozik, hogy uncsi és nincs benne kihívás. ;]

    Hát jahh mindenki arra hajt, hogy jobb és jobb legyen jobb és jobb cuccokkal, hogy egyre könyedebben jusson át a pályán. De amikor sikerül sírni kezd, hogy nem elég nehéz....ilyen az emberi természet.
    Ilyenkor kell abbahagyni tényleg vagy megvárni a kiegészítőt, patchet, új szintet stb. ami új színt hoz a játékba.

    (#798) maross : nosza! nézz csak utána, hogy a 3 millából ha felöltözteted a karit mennyi LoH jön össze? Meg milyen pajzs? Csodálkozni fogsz meglásd. :K

    Elvergődi lehet belőle valameddig max.

    [ Szerkesztve ]

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

Új hozzászólás Aktív témák