Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Sirandrish #77764 üzenetére

    Persze, a royal ring az alap annál. Meg Halo ring miatt is sokan nem használják a set-gyűrűt, azátn még is letolja az 58 rift-et.
    Én még sajnos nem tudtam elhagyni a focus-restriantot. Pedig mennyire jó lenne: Crown of the Primus (slow time gain the effects of every rune) + Cinder + meteor shower.
    Jelenleg is így megyek. Csak Cinder nélkül. A teleport passív meg bizotsítja hogy szórd a bubikat, mivel 10% dmg-eket amúgy is mindig kapsz, így resetelődik a CD rendesen.
    Az all rune bubi meg hatalmas segítség soloban is, partynak is: 80% slow, + 3 sec stun amikor beleakad, +10% AS a playernek, +15% DMG a mobnak, -25% kevesebb dmg a mobtól, enemy attack speed/projectiles -20% -90%.
    Soloban elég fun. Fél pályát összegyűjtöd, bubi letesz, beleállsz, a rahedli mob fennakad a bubi falán (mint a walking dead zomibjai a kerítésen:) ), tal set felstackel + focus restriant, aztán mehet a meteor shower, és rotty. De 50-es gr-t így sem tudtam megcsinálni.

    (#77765) diegho: akkor készülj fel a convention gyűrűre is.:) Számomra ez kizárt, hogy azt lessem épp mikor melyik roll jön, és akkor azt castoljam....áhh.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák