Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz granini #56204 üzenetére

    Eleinte megkérdeztem kell-e nekik védelem, de nagyon nem nyilatkoztak. Amikor sok az elhullás, akkor visszateszem (T6 pl), de egyébként nem kell a resist. Másik eset ha két barbár van. A "ketteskke" hozta a resistes verziót. Az már nekem akkor nem kell de "távmunkára" hasznos a fury. Mellesleg a grim harvestes threating shout bent van, ami legalább olyan hasznos. Ad globe-ot, dropolhat itemet is az ellenből és emellé kevesebbet is sebeznek.
    Split bountyt néha nyomtam, de az értelemszerűen csapatot feltételez. HA solo, akkor az nem split. ;)
    Sprint csak akkor van bent amikor nagyon nem érem már utol a tyúktolvajt és mindig lemaradok. Egyébként inkább a stomp (globe+ 4 sec stun). Shrinet és poolt nem kapom fel, mert a többieknek lehet nemesis bracija. Aki meg a városban "mindjárt jön" az IJB. Mondhatni meg vagy zavarodva mint vasorrú bába a mágneses viharban.

    Gorni: akkor menj melee partyban. Két vagy több monkál nem kell mindnek ennyi gyérítő skill. Egyet-egyet meg amúgy is simán be szoktak vállalni a népek a csapatskillekből. Akkor is ha épp antiszocban nyomják.
    Attól hogy nem tudsz más hatékony partyt elképzelni csak a sablonkarakteress tucatgyártott csapatot az már a te dolgod.
    "Építeni meg úgy lehet, ha esik is hozzá vmi, ha nem esik, akkor meg abból építkezel ami van... "
    Tudom. Ezért lettem lightning monk. Amikor már a nyolcadik braciból se jött ki a fire dam, akkor inkább nekifeküdtem a lightningnak amiből már esett 3-4 item. ;)

    (#56206) Pho3bus
    HA ugrálós barbi alatt a földrengés-leapest érted, akkor az azért elég extrém példa. All slott BiS itemes monk is jó tud lenni. Barbinak kell full earthquake set (4 item, vagy 3+setbonus ring), csuka, meg hasznos a SoJ, braci, amu és esetleg ami kimarad a setből (cinder vagy magefist). Semmiben se könnyebb. Veszettül macera összevakarni a setet. Alig esik.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák