Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Vistaboy #49873 üzenetére

    Mint írtam ez nem a te játékod...nem kell erőltetni. :K Ezt fogadd el és lépj tovább. Van más is amibe bele lehet tenni azt a kevés szabadidőt amid van.

    Amúgy nagyon élvezhető lett játék. Ennyit WDvel talán akkor mozogtam mikor kijött a gém és egész 103ig élvezhető is volt.

    "Nem panaszkodok, csak nem értem, mi értelme így a játéknak? Pont azokat a játékosokat kellene inkább jobb tárgyakkal jutalmazni, akik rendesen végigjátsszák a történetet elejétől végéig, nem pedig a farmereket." Pont emiatt a réteg miatt egy kalap fos a gém...mert telesírták a fél internetet...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Vistaboy #49873 üzenetére

    elvileg nagyobb esellyel esik. tippre lehet jobb lenne haladosabb szinten menned, ahol gyorsan tudsz mozogni. DHval torment vi meg mindig gyorsabb, mint anno wizarddal volt inferno 1.00-02 illetve DHval 1.03 Act3 ( :DDD ) de ettol fuggetlenul a tegnapi kb 10 perces fogocska es skillprobalgatas A3 keywardenen hosszu tavon nem mukodne.

    torment1en viszont eleg sok dolog esett mar neki, mas kerdes, hogy ott kb multishottal / strafevel csak vegig kellett rohanni a palyakon.

    ahogy nezem egyebkent item qualityben kisebb a szoras, szoval alapgeart eleg hamar ossze lehet hozni, viszont BiShez tippre meg mindig sokszaz ora kell majd. pl mert nem tudok bemenni AHba es venni egy cindercoatot, pedig ugy mar talan mehetne mp4re is stabilan a DHm (magefisttel meg esetleg tovabb is).

    kieg: ja igen, wizardbolt lehet most meg fillerekbol torment3 kepeset osszerakni, 150k dpssel elvan.

    Bird: azert annyira nem muszaj, en boven nem ultem itt minden este es 1.08on azert elfogadhato gearem volt. mas kerdes, hogy az annak is koszonheto volt, hogy fel evig tozsdeszimulatorosat jatszottam az AHn:).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák