Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz mikromanus #3844 üzenetére

    nyelvtanból kegyelem 2-essel mentem át érettségin és azóta is tojok rá :D Úgyhogy felesleges a grammar naziban az episodokat számolnod, mert 1 hét alatt simán eljutsz a 15. évadig évadonként 30 epizóddal

    Amúgy honnan veszed hogy több barbár játékos van mint bármi más más kasztból? Van valami cikk erről?

    Nem hivatalos, de megnéztem az első 300 játékost a paragon lvl alapján, ha gondolod és lesz rá időm megnézhetem 1000-ig csak, hogy még nagyobb legyen a viszonyítási alap de az alábbi eredmény született

    Attól hogy én azt mondom hogy az oxigén szobahőmérsékleten cseppfolyós és van még olyan hülye aki ezt hiszi attól még nem lesz igaz

    Ehhez nem fogok kimutatást készíteni neked, de ha nézegeted a http://eu.battle.net/d3/en/ oldalt akkor kivétel nélkül minden alkalommal ott vigyorog egy téma a Popular Topics-ok ami arról szól, hogy OP vagy nem OP a barbár. Sose láttam még olyat, hogy OP a WD vagy OP a Monk nagyon ritkán látok olyat, hogy OP a wiz egyszer láttam DH topicot

    Vessetek hozzám köveket ha akartok, de ezek szerint mindenki "hülye" csak ti nem. Ha csak az első linkelt kép alapján mutatott %ot nézem és azt veszem kiindulási alapnak akkor nagyobb arányban vannak azok akik védik a barbárt, mert nehogy már őket nerfeljék... Mindenki a saját érdekeit védi. Én pontosan emiatt sose mondtam, hogy a barbárt nerfelni kéne én se örlnék DH nerfnek. Jó úgy ahogy van, de akkor a többi castot kéne velük azonos szintre hozni. Pl DH kapjon alapból +10% dodgeot, Wiz +50 allrest.

  • F-ECT$

    titán

    válasz mikromanus #3844 üzenetére

    Lehet, hogy már válaszoltak rá, de sorban haladok.

    Amúgy honnan veszed hogy több barbár játékos van mint bármi más más kasztból? Van valami cikk erről?

    Cikk nem, csak blue post, konkrét %-okkal, még a para előttről:

    Level 60
    Barbarian: 22.67%
    Monk: 21.83%
    Demon Hunter: 21.04%
    Wizard: 19.23%
    Witch Doctor: 15.23%

    Tehát kb 1.5x annyi barbár volt, mint wd.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák