Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Gorneck #35907 üzenetére

    Azzal, hogy játszom teszek érte. Ha erről szól, hogy alacsony mp-n egyhitelve ugyanazt tolom a végtelenségig akkor hagyom. Viszont ne háborodjatok fel a különböző csalásokon. Nem ez az első játékom. Átlagos játékosnak számítok. Mind időben, mind tehetségben. Viszont mindig eljutottam oda ahova akartam. Itt meg 1,5 év alatt nem sikerült. No ezzel van a baj. Ha meg akarjátok érteni ha nem.

    granini: ha mindennap rántott húst eszel azt megunod. Akkor is ha a köret más. Innentől sajna meg biorobot vagy, zombi!

    Jazz: mit érdekel engem a piac? Nem értem miért hozod ide. Mp10-t több féleképpen lehet játszani. Ezt értsd meg. Lehet mikró módjára szenvedni. Meg lehet kongor módjára tolni. Nem mindegy.

    mikromanus: ne haragudj, de ahogy nekem felesleges mp10-n menni úgy neked is az. Az már a ló másik oldala.

    Gorneck23: meg vegye ki a jetit. 2 skill váltással már volt haszna tegnap. Ha a jetit is lecseréli tiszta party arc lett volna. Ezt ráadásul nem én mondom, hanem pittiék mondták. Meg is dölt, a baba nem jó partyra elmélet.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák