Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz jpeetr #31929 üzenetére

    Ez csak egy példa volt. Írhattam volna cseresznyét is.
    A kérdés az, amit a kérdésben megfogalmaztam, azaz:
    "Tényleg, az mitől van, hogy az AH-ban teljesen más dps különbözetet mutat egy tárgy mint ingame???
    Pl.: WKL ah-ban -55k. Ugyan ez ingame -66k-t mutat."

    (#31931) czpitti: A csicsót természetesn dismisseltem, és ennek ellenére is ez a jelenség, és nem csak nálam. Próbáld ki. Vegyél egy 500k-s wkl-t. És nem csak wlk-nél.

    (#31930) Sárpac: Ott arról volt szó hogy Ha "A"skorn alany ha leakarja mérni a dps-ét, illetve haladását "B"alany cyclon hatékonyságával szemben....
    Nem értem az összefüggést. Ha már fury (tudom hogy iszonyat dps boost), akkor mellé wkl. WKL = +25% DPS amit ugye nem "látsz" karakter lapon. A fury mellé nem lófütty a wkl, hanem nagyon is jó. Mindennél jobb a wkl, sokkal jobban jársz vele. (természetesen only lightning skill-el, fot+cyclon)

    (#31935) Gyuri27: Nem KD-ról hanem act1-ről volt szó, azon belül is a szokásos útvonalról, nem véletlenül. Egy act 1 fw, leo, fom run-on szinte ugyan annyi elit van. És ha nem egy run-t csinálsz hanem 3-at, az már közelít egy elfogadható statisztikai átlaghoz, ami esetleg összehasonlításra alkalmas.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák