Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Sárpac #18116 üzenetére

    Ha csak runolsz a mapon és semmi mást nem veszel fel csak a lvl 61-63 nadrágokat akkor 1 óra alatt nem jön össze egy stashnyi cucc és ezeknek csak egy kis része ami 6 affixes. És meglepő de már nekem is esett amióta játszom 1 ehhez hasonló nadrág és akkor még nem craftoltam 700+ óra alatt. És én csak 1 játékos vagyok a több százezerből. Ha még ehhez hozzá vesszük a craftolókat akkor simán esélyes, hogy nemhogy óránként de percenként ki tud kerülni egy ilyen nadrág. Ami pedig magasan tudja tartani az árát az a kereslet. Szerintem marhára nem szándékos, egy játékos által generált craft itemről van szó. Inkább arról, hogy a blizzard relatív magasan tartja a drop rate-et, mert van rá kereslet. Ha egy kicsit meging a kereslet, akkor visszaveszi a dropot, amíg nem megy fel megint az ára. Így van ez majdnem minden itemmel. Emlékezz csak vissza amikor a brimstone ára 5k gold körül járt. Kiböfögtek valami blue postot a forumon a brimstoneokkal kapcsolatban és 1 nap alatt fel vásárolta a közösség az összes trash legendet amit be lehet zúzni és a brim ára brutálisan megszaladt azóta tartja is az árát 25-30k közt és érdekes módon azóta a legend drop mennyisége is egy kicsit vissza esett. Erre is többen panaszkodtak az elmúlt időszakban. A brimek árának a megnövelésére egyszerűbb módszer volt a blue post más item árak kontrollálására a drop rate állításával tudnak hatással lenni.

Új hozzászólás Aktív témák