Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz LLKobe #15957 üzenetére

    Igen, megnéztem még tegnap (emlékeztem, hogy kicsit korábbról linkelted már az armory-dat). Szerintem bőven jó darab.
    Néztem, hogy rezisztekkel nem állsz rosszul, így én egy WH övet keresnék most a helyedben abból a maradék aranyból. Övcserével életet nem buksz, így ha keresel egy olyan WH övet, amin van dex (abból nem lesz sok, 100 alattira készülj) és mellette mondjuk lightning reziszt (jóval olcsóbb, mintha all reziszteset keresnél ugye), és lehetőleg minél magasabb IAS és CHD (előbbi legyen 9%, ha lehet, utóbbinál pedig 40% feletti érték lenne jó), akkor minimálisat buksz rezisztből, de nagyot ugrik megint a sebzésed.

    Ami gond lehet, hogy esik az armor értéked majd várhatóan, talán 4000 alá is, de ezt egy passzívval simán ki tudod küszöbölni (Resolve vagy a Beacon of Ythar helyére beteszed az 50% dex armorhoz adódik passzívot).

    Megnéztem egyébként kíváncsiságból, az én off hand fegyverem - itt a karakterem - kb. 7k dps-t adna neked jelenlegi formájában (tehát a 100%-os kővel). Őszintén szólva ez kisebb ugrás, mint vártam, az ias és a magas dps elég durva az off hand karmodon, keményebb, mint gondoltam volna. Viszont a Furymmal együtt már 30k-t ugrana a sebzésed (ez persze nem azt jelenti, hogy rá akarnálak beszélni egy Furyra).

    Esetleg main hand-en lévő gyűrűd cseréjén gondolkodhatnál még. Olyan darabra cseréld, ami vagy szintén chc/chd kombós vagy chc/ias kombós és magas min-max (X-től Y-ig típusú) damage van rajta. Az tutira dobna még a sebzésen. De vásárlás előtt mindenképpen linkeld a gyűrűt ismerősön (van general chat channel-ön) keresztül magadnak, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.
    Nekem van egyébként egy gyűrűm, ami lehet ideális lenne Neked ide sebzést növelni. Most AH-n árulom, de ha estig nem kel el (akkor leszek gépközelben), és felveszel ismerősnek, akkor belinkelhetem vagy odaadhatom kipróbálni a karidra.
    (Ha pedig kell esetleg, akkor AH ár alatt oda is adom, bár én a WH övre koncentrálnék a helyedben először, hogy abból egy minél ideálisabbat be tudjak szerválni)

    Illetve még annyit a végére, hogy fontos, hogy maradjon meg egy egészséges egyensúly a karakternél, nem érdemes mindent a minél magasabb dps érdekében feláldozni. Bár szerintem ezt úgyis tudod.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák