Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Sirandrish #15696 üzenetére

    Úgy éreztem pár hete, hogy eljutottam arra a szintre, amikor a glass cannon már tényleg sokat ad és keveset vesz el,(értsd: védelmem nem nőtt jelentősen, de a dps-em igen a korábbi állapothoz képest) szóval azt beraktam passzívnak(wiza-nal amúgy sem nagyon van harmadiknak igazán jó választás).

    Viszont médzsikvepönt és kisismerőst nem használok, ilyen cm féle hibrid meteorozós spectralozós. Saját agyszüleményem igazából.

    "Azért szarom le az LS-t mert kiherélik a refit...szóval gyorsan léptem "
    Mondjuk ebben bazira igazad van, lehet szarok rá én is és szimplán veszek valami jobb bökőt. Ezt eddig is megtehettem volna, csak ez a refiláz engem is idegelt.

    "Még van tervben 1-2 cuccos cseréje..."
    Én még a fegyvert, a witching-et és a zuni páncélt szeretném cserélni, ezekkel számomra meg is lesz az "eng game gear".(persze beleölt időmhöz mérten, mert sokaknak az árnyékába sem érek) Azzal én is úgy számolok, hogy ~300k agyonbuffolt build-del és olyan ~230 a "rendes farmolós" build-emmel.
    Persze szeretném úgy, hogy a mostani védelmem már állandó legyen, nem akarok bukni semmin.

    Szrk.:
    Írtam előbb az unbuffed-et :D Kb 10-val több a tied, durván a kard a különbség most.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • F-ECT$

    titán

    válasz Sirandrish #15696 üzenetére

    Azért szarom le az LS-t mert kiherélik a refit...szóval gyorsan léptem

    Azért valami sebzést mindig bekapsz, így egy minimális loh/ls nem árt, ha van. Persze a magic weapon is használható, de így kevesebb dps-t ad.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák