Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Sárpac #15072 üzenetére

    "1 hétig próbáltam elkraftoltam vagy 40M-et Mp10 valor 5"

    WHYYYYYY? OH WHYYYY?

    Most tök komolyan..neked vannak ám elméleteid..
    Mutass már egy helyet ahol te ezeket olvasod...lécciiii :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • persil

    nagyúr

    válasz Sárpac #15072 üzenetére

    "nem csítről van szó"
    Cheat nincs a játékban, ezt már megbeszéltük. A heroes 2-ben beírva, hogy 32167 kaptál 5 fekete sárkányt, ez cheat, ilyen a diablóban nincs, nem is lehetne és nem is lesz.

    Jelenleg átverésről(mint a trade volt anno) bugról, vagy annak kihasználásáról(exploit), vagy a hazugságról("feltört" account-ot visszaállíttatni a blizzel) van szó.
    Most, hogy ez a gyártós téma valóban valami komolyabb craft bug kihasználása, vagy más, azt mi nem tudjuk és tippelgetni sem érdemes.

    Sőt, jó lenne, ha nem erről szólna a topik, mert már unalmas. Ha benyelted, akkor élj vele, ha nem hiszed, akkor nincs miről beszélni, ha meg te is rájössz a módjára, akkor kérünk mi is nadrágot és kesztyűt. De ne ez legyen már ezen oldalon keresztül a téma, mert baromi uncsi.

    Sirandrish
    Most kell erre bármit is válaszolni...? :D

    "1 hétig próbáltam elkraftoltam vagy 40M-et Mp10 valor 5 ilyen olyan cuccokkal a kezemben, ledobáltam felszedtem a földről megszakítottam 1x,2x,3x 5-10x kiléptem beléptem, mindenféle kombinációval és semmi közelébe sem jött olyan item!"
    Azt ugye tudod, hogy ennek mind-mind semmi köze nincs a crafthoz? Odaállsz és legyártod. Nekem amúgy a második craftom még májusban egy olyan kesztyű volt, amit diablo megöléséig hordtam. Csak és kizárólag szerencsére kérdése normális esetben. De legközelebb próbáld meg szerintem a kecskeáldozást is, és ha az sem megy, akkor a rituális öngyilkosságot.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák