Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz vendingo #13816 üzenetére

    Én még nem mertem mp5-nél feljebb menni, van egy olyan érzésem, hogy ott esnék-kelnék, hiába jók a cuccaim. Néha mp3-on is összefekszem, mondjuk általában csak a refisektől, mert annyira ráállok a farmolós tempóra, hogy mire észreveszem, hogy a macik hatására rohamosan csökken a hp-m, addigra már időm sincs sw-be lépni. 650-700 allressel nem tudom mennyi esélyem lenne mondjuk mp7-en.

    A megunáson tudom mit értesz, barbinál meg nagyon nincs sok lehetőséged, azaz van sokfajta build, csak nem mindegyik hatásos a gyors farmra. Pl. a wd-vel egy komplett a3-at lezavarok 1 óra alatt, és abban majdnem minden benne van, katapultos terület, rakis crossing, Keeps depth 1-2-3, a két tower meg a közötte lévő összekötőszakasz, stonefort, meg az előtte lévő szint, meg az Azmodan előtti rövid rész(Arreat core lvl1-et ki szoktam hagyni, kevés elit jut a túl nagy térképre, meg a felszínről nyíló barlangokat nem csinálom meg szintén a kevés elit miatt). Ezt az útvonalat barbival sosem sikerült másfél óránál hamarabb megcsinálni, mivel túl sok időt elvettek az elitek püfölgetése, hiába volt 180k dps-em.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák