Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ProEvoFan #13674 üzenetére

    szívesen, erre való a fórum:). töben meg okosabbak vagyunk.

    az enyém kb a határ, ahonnan exponenciálisan növekednek az árak a több10m kategóriába. pl rareből AHban három hete nem láttam olyan chc/sock/life steal xbowot, hogy 5k damnál többet nyertem volna vele. említett Xbow 20/500ért volt kint (az 500as BO persze lol volt, 10-12ért viszont vittem volna). manticoreból olyan 12-15m körül vannak azok amikkel már nem bukok damot. namost, a jelenlegimet kb 5mért vettem. a vicc az, hogy korábban az ősz folyamán kb háromhetente/havonta tudtam váltani a fegyverem -jóadag bukóval- a cuccok fejlődése miatt, ehhez képest most helyben toporgok.

    ha fejlesztesz még később, akkor inna gatyából vegyél egy teljesen simát. amikor a sajátom vettem, a legolcsóbb az AHban volt 5m, jelenleg már olyan 2.8-3 körül is láttam pár napja (most a karácsony úgy néz ki meglökte az árakat, viszont a cserélgetések miatt reménykedek azért valami upgradet ki lehet fogni).

    nat set a 7% chc miatt jó, meg ugye a gyűrű iasos. allres/life annyira nem drága kombó rajta, ugyanez chdvel már a 200m+ kategória. öv tekintetében igazából az inna jó és olcsó, de rendesen megpakolva allressel mindjárt annyi, mint egy witching. más kérdés, hogy a <25m alatti kategóriában még az én 50körüli chcmmel is az inna a jobb damra és védelemre (dex = evade) is, bár én tiszta fizikai sebzésű xbowot használok.

    igazából a legnagyobb baj, hogy manticorenak egy random statja van, tehát vagy dam%, vagy life steal. innentől a life steal nélküliek jól damolnak, de nincs visszatöltés (gyűrűn és amun DHnak chd/chc/ias kell, LoH luxus és nem az igazi), a legjobb kétsockosok meg kb 1050-1100dps körül mozognak steallel. ami meg kevés. 1300dps+ 65+chc socket steal fegyverek meg nagyon ritkák.

    dead mans quiverek olcsók, ha ügyesen keresel, lehet jót találni. pl life%osat is.

    esetleg az amud lehetne még váltani, bárt dex/vit/chc/chd olyan 50-55chd és 6-6.5chcig van kábé megfizethető árban egyébként 100-150es statokkal (enyém 3.5m volt bidre, köv lépcső olyan 30m lenne)

    viszont, alapkérdés: mire kell a kari? ennek függvényében kell dpst hegyezni. über mp6ra pl 155k dps/400-450allres/45k life bállításokkal megyek, mp2-mp4farmra viszont 175k dps/300res/40k life a megoldás. ott a shadow power+gloom, 175k dps mellett akkora a visszatöltés, hogy 40ks life poollal be lehet szaladni mp2-4en a tömegbe, és ki is tudja a DH lőni magát belőle gond nélkül. tehát érdemes végiggondolni mire kell, hogy játszol és annak függvényében gearezni.

    ja és van ph!s DH topik, kevesebben olvassuk, de kevésbé veszik el az info és koncentráltab a témára.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák