Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    válasz reelc #112601 üzenetére

    Azert a Candy Crush eleg szepen hoz a konyhara, a Diablo meg karcolni sem fogja az erteket,tudom nem egy szint, de azert a WOW es a COD is hoz egy kicsit :K

    Ugye most mar nem fejlesztik az StarCraft-ot es lassan a Diablo 3 is ide juthat,remeljuk a szezon azert meg lesz,de a jatekosbazis mar nagyon gyenge!!

    Candy Crush developer King generated $2.3 billion net revenue in 2019.

    That was 34 per cent of Activision Blizzard's total revenue.

    The free-to-play giant's revenue did drop by three per cent compared to the previous year though, representing a decline of $55 million year-over-year.

    This information was revealed via the company’s financial results for its fourth quarter ended December 31st, 2019.

    In Q4 net revenue equated to $503 million, down $40 million or eight per cent year-over-year.
    King's monthly active users rose from 247 million to 249 million over the previous quarter, but fell when compared to the same period in 2018 by 19 million.

    [ Szerkesztve ]

  • WayneGace

    őstag

    válasz reelc #112601 üzenetére

    D4-et szerintem nem kell félteni több, mint 9 perces bejelntő videó is mutatja, hogy nem kis költségvetésű alkotás lesz. Ha az ember letölti a honlapjukról, akkor még inkább látszik mennyire részletesen van kidolgozva. Gyanítom, ahogy haladnak a projekttel, úgy egyre inkább cégen belül majd az lesz az első számú projekt és oda fogják átcsoportosítani az embereket. Az immoral bejelentése és ahogyan tették annyi kárt okozott megbecsülés szempontjából a cégnek, hogy szerintem a D4-t imázs javításra is fel akarják használni. Tehát tényleg jó játékot akarnak készíteni. Az meg várható, hogy lesz benne valami megvehető cucc, skinek, petek vagy valami, azonkívül, hogy legaláb 1-2 kiegészítő is lesz hozzá.

    BestSecret invitációt privátban adok.

Új hozzászólás Aktív témák