Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Csokishurka #111599 üzenetére

    Nem lehet.
    Amit upgradelni lehet azok a kövek. Piros kellene a sisakodba... csak ezzel az a baj, hogy a dropod eléggé korlátozva van sztori módban.
    Lvl70 fölött úgyis mindent cserélned kell lvl70-es cuccra, az a maximum szint. Utána a tárgyak már item lvl szintben nem különböznek.
    Egyedül a menüben, a nehézség skálázásával tudsz tenni bármit is.

    (#111601) Csokishurka: Nincs mit bánnod. Eddig is elvoltál valahogy. Ne bánkódj, csak örülj.
    A D1-et működőképessé tették modern oprendszereken, a GOG-on van, a D2-ről időnként vannak pletykák.
    Úgy gondolom egyiket sem kellene erőltetni... D1 és D2 tele azóta elavult játékmechanikákkal, a D2 dropja katasztrófa volt a maga korában is, ha becsületesen játszottál, mod, bot, stb. nélkül, és igen lélekölő dolog azt a pár szerencsétlent +2-3 helyet farmolni állandóan.
    Láttam videókat a teleportos farmolós kariról, az nekem nem játék, hogy amíg a célhoz nem érek, kb. 1mp-ként villan a képernyő és máshol vagyok.
    Igazából egyik sem lopta be magát a szívembe mint sokaknak, jó volt meg minden, de később találtam jobbakat a műfajon belül. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák