Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #110824 üzenetére

    Én a Nekroban bízok de persze DH is jöhet,megvettem első nap Nekrot aztán alig játszottam vele mert igazán nem tetszik egyik buildje se vagy ami valamennyire tetszik az meg atom gyenge. 'és haltam is vele HC-ba'

    Supportot én soha nem játszottam D3-ba de még 4 emberes GR partiban se voltam 1x se. :DDD
    Nekem eleve fura ez a support téma egy Diablo játékban,szerintem nem ide való de ez persze szubjektív vélemény.
    Utoljára egy PvP alapú MMO-ba játszottam supportot kb 10+ éve 'healer+buffer/debuffer' de ott tetszett mert ugye úgy volt az egész játék felépítve illetve tetszett,hogy alig bírnak levágni mert egy tank is volt.

    Saderen én is kipróbáltam most minden ismertebb buildet kb meg kísérletezgettem is de nekem még mindig a Blessed Shield tetszik a legjobban.
    Kár,hogy már ez is kezd elöregedni a mostani buildekhez képest amik jóval erősebbek csak nekem meg nem jönnek be.

    Wolcenhez most néztem egyik nap,hogy megint volt vmi patch de egyenlőre én se tértem vissza oda mert várom hogy hova jut a játék illetve most van elég játék amivel lefoglalom magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák