Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz SQX_Barto #108614 üzenetére

    Hivatalosan nem mondott Blizz semmit Immortal-al kapcsolatban kb tavaly Blizzcon óta.
    Annyit mondott a Kínai 'része' a dolognak,hogy ők megvannak a játékkal és innen már a Blizzen múlik.

    Ezen felül csak pletykák vannak.

    Az a elkaszált kieg téma már terjeng egy ideje,lehet benne valami bár igazából már sokat nem számít.
    Érdekes azért.

    Én sokra már nem számítanék D3-al kapcsolatban max ilyen-olyan patchek meg kisebb updatek mint amit mondtak a karinként +1 új szet,stb de persze én örülnék legjobban ha nem lenne igazam. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    veterán

    válasz SQX_Barto #108614 üzenetére

    Ezt én is írtam nemegyszer, hogy a D3-asokból lesz a bázis, és nem mindegy, hogy bánik vele a Blizz így a ennyi idő után.

    (#108615) Daelion: Ami az elkaszált kieget illeti volt már szó korábban róla, hogy valószínűleg annak egy részét kaptuk meg darabokban amikor még komolyabb patchek mentek. Úgy látszik akkora sokk volt nekik az AH kivétele, hogy nem fejezték be a 2-ik kieget.

    (#108616) SQX_Barto: Mondom újra: szerintem még 2 év. :)
    Voltak átszervezések, és a Diablo is kapott embereket.
    Én nem aggódom miatta, a név el fogja adni, bármilyen szutyok is lesz... mármint ha megtud felelni a felfokozott rajongói elvárásoknak, és jobb lesz, mint a most és az akkor piacon lévők, szabadon választott, amelyik tetszik. ;] Mondjuk amik jöttek/jönnek kifele... sajnos semmi tartanivalója a Diablonak szerintem. Ha ezt a Blizz is tudja, akkor a minőség rovására mehet a dolog. :)

    Amúgy ha már Diablo 3 élettartam, meg játszani vele a következő részig... van aki ezt komolyan gondolja? Mármint olyan aki legalább 1000+ órát (direkt keveset írtam) beleölt, és úgy érzi még ellesz vele vagy 2 évig? Nem patchenként/szezononként történő 1-2 hetes fellángolásra gondolok, normális játszásra. Persze, beleszámolhatjátok a múltkori terveket, hogy majd új szet lesz, stb. adhat-e elég lendületet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák