Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz _drk #106506 üzenetére

    Mindennek van egy matematikája, sokat ellehetne tökölni képletekkel, a legegyszerűbb, ha betartja az ember a stat priorokat. :)
    Persze neked kell kiegyensúlyozni a karit, bármit is írnak, nem jó mindig elforgatni a vitalityt mert végül olyan alacsony lesz hogy semmit sem érsz vele. :)

    Area dmg szerintem inkább attack speed függő, mert csak 20% esély van az aktiválódására. Szóval ha magas az attack speeded akkor sűrűbben van rá esély és találat is.

    "Mondjuk csak többet érek a Crusaderrel ha van +750str, vagy +15%life mint a 8%-os cd-vel ha az csak annyit jelent, hogy Akharat-ban +2secet várok még hogy vissza töltsön."
    A CD az egyik legszentebb dolog a játékban. Hamarabb visszajutsz egy állapotba ahol erősebb vagy, vagy több sebzést elviselsz (Akarat, DHnál a Vengeace, stb.). Ott lehet a 15% lifeod, attól még lecsaphatnak. +750str-t meg úgyis augmentálsz... de CD-t nem egyszerű szerezni. Lehetőleg annyi kell hogy a fő skill (majdnem) perma legyen, ha lehet.
    Legalábbis én így tudom.
    A DH-mnak is hiányzik vagy 2-3 másodperc, és akkor aktiválódik az Awerness skjill amikor kiesek a tömegben a Vengeacéből. GR100 fölött nagyon oda kell figyelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák