Keresés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz Nordic #48977 üzenetére

    Én hasonlóan jártam. Annyira felcseszett, hogy a tök jónak tartott cuccaimat (amiből az AH-ban 40-50%-al többért vannak hasonlók) nem bírom eladni, hogy fogtam magam és beraktam Vendoros induló árról egy csomó cuccot mondván legalább nem kell nekem eladni a boltban és nem foglalja a helyet, ha tényleg ennyire nem kell senkinek. Így sikerült beraknom egy magamnak félretett övet amit csak azért nem használtam mert éppen az MF-es gearben voltam.

    Természetesen jött is rá a licit, egyszerre fel is tűnt hogy hülye vagyok. pár órával a vége előtt 1.1millán állt (saccra minimum 3-4 millás övről volt szó), szóltam havernak hogy amennyi pénze van nyomja rá inkább kifizetem a 15% bukót érte csak nehogy megvegye valaki aprópénzért. Havernak sajnos csak 2kk-ja volt, azt rátolta, természetesen elment 2.1 milláért. Teljesen hasonló övek vele párhuzamosan 2x ilyen áron mentek liciten.

    Nem kicsit voltam/vagyok ideges. Nem elég hogy totál beállt az AH, kicsit jobbnak vélt cuccok 40-150 milliókért vannak bent, nem tudom elképzelni kinek van annyi pénze... :)

Aktív témák