Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Hü skacok, végre tudtam egy kicsit komolyabban is játszani (ez nálam azt jelenti, hogy kb 3 órája nyomom :) ) - barbárral "befejeztem", azaz elértem Skeleton Kingig. Nem is volt olyan nehéz legyürni, 2-3 potiont ittam, és szépen ment.
    Gondolkodtam, mi legyen a kettes számú próbálkozás, és D2-ben is a necró jött be leginkább a barbi után, hát lettem itt Witchdoki. Ez mekkora??? :C
    Beszartam ezen a földből kinyúló kezeken, igy éjfél felé játszva, a temető közepén, azt ott markolászták a zombik lábát a kezek... én meg dobáltam rájuk a pókos köcsögöket...
    Hát ha valami, ez hangulatos, még a legpuzsérabb kritikusnak is el kell ismernie! :K
    Mondjuk az már más kérdés, hogy a hordók/ládák/koporsók/egyéb-cucc-tartó-dolgok feltörése szerintem bután lett megoldva, hogy mindig az aktiv fegyverrel csinálja a karakter. A d2 beli rúgás már akkor jobb lett volna. Ugyanis kicsit mókás, mikor a doki a pókos köcsögöt hajigálja a hordókra meg az üres farönkökre - a mérgezett dartsokról nem is beszélve. Nade ennyi belefér.
    Ja, a zombikutyákat nem is írtam, hát az meg egyenesen szürreális volt, egyből a resident evil-féle nyúzott dobbermanok ugrottak be... brrr... :Y

    Hát féltem tőle, de jogosan - beszippantott a game, úgyhogy jövöhéten veszem is meg a saját kis díszpéldányomat, addig még itt kitesztelgetem a többi karit is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Aktív témák