Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Szóval, megnyitnám azt a topikot, a Japanese topik mintájára. Ne az legyen német témákkal szétoffolva, hanem inkább ide írjanak azok akik komálják a német autókat. A sok amcsi film véleményem szerint teljesen háttérbe szorította a német autókat, pedig teljesítményben simán felveszik a versenyt a japán rizsrakétákkal. Sőtt, véleményem szerint hazánkban sokkal inkább a német autókat választják pl. a tunerek, és a sebesség megszállotjai, azon egyszerű oknál fogva mert sokkal olcsóbban lehet azonos teljesítményt kihozni, mint a japánokból. Arról nem is beszélve, hogy több tuningcég is foglalkozik a német autókkal, hazánkban, bár ez mint mondtam szerintem maximálisan az ár miatt van.
    Akkor lássunk pár linket, a turbós autókkal foglalkozó, király kis oldal:Bővebben: link, ehhez szervesen kapcsolódik a magyar srác Sportquattros oldala:Bővebben: link, szerintem megéri végigolvasni, nem semmi a srác, nem kicsit Audi fanatikus:DBővebben: link.
    Ám aki tökéletes kivitelezést akar, az indolhat is Németországba, delkeresni pár ottani profi tuningcéget pár 100LE többletért.:Bővebben: link Több mint 500lovas S2es Audit prezentálnak.:C
    Itt egy másik turbos tuningcég:Bővebben: link, érdemes átnézni, nem semmi munkáik vannak.
    árakkal is megspékelt, honlap, érdemes megnézni, hogy arányaiban viszonylag olcsón juthatunk pár100Le többlethez.Bővebben: link
    Erre a mindent ütő teljesítményhez kétség sem férhet, ezt bizonyítandó nézzük csak meg a gyorsulási adatokat:DD:Bővebben: link a csak autók menüpont alatt, megszemlélhetjük hogy az első 10autó között 6. AUDI van.:DD
    Aki csak hátterekre vágyik, az itt mazsolázhat kedvére:Bővebben: link
    Tudtam hogy elfelejtem, hogy hazánkban aktív klubélet is van.Bővebben: link
    Bővebben: link
    Engem ezek érdekeltek:D, Golfosok is vannak, meg Bogarasok is, pár ezren:DD, óriási múlttal..
    Én most inkább csak AUDI&VWre koncentráltam, de természetesen akik a Mercire izgulnak azoknak a brabus áll rendelkezésére:Bővebben: link
    tehát akkor induljon a banzáj, elfér itt minden brutal autóktól kezdve, árakig, minden...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák