Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Szoke1982 #735 üzenetére

    Egyébként majdnem minden soulsban van egy ilyen tag, akit ha kiengedsz akkor megöl valakit, de még a bloodborneba is.
    De igazából ez volt az első játék, szóval itt tanított meg a játék hogy van aki azért van bezárva mert jobb is úgy.

    Az hogy legkönnyebb az nem ilyen egyszerű. Igen itt abosdok nagy része nem olyan nehéz viszont a játék igen. Soulsokba meg a pályák könnyebbek (na nem félre érteni mert nem könnyűek csak talán könnyebbek) viszont a bossok keményebbek.

    Minden kő ami shard, chunk vagy pure az fejlesztéshez kell, de ha neked nem kell olyan fegyver akkor nem is érdekes.
    Én használtam a sticky-t mert jó nyílhoz, a bladestonet mert jó dexes fegyverhez, a hardstonet ami jó strenghtes fegyverhez, moon és darkmoon jó magices fegyverhez ami intre skáláz, a faintstone pedig szintén magices fegyverhez kell de wz faithre skáláz.

    Ezen kivül van még sok, mérgez, tüzes lesza fegyó stb de azokat nem használtam.

    Jackie_Chan
    Én nem csináltammegde kb tudom hogy kell.
    A nexusba a szobornálbe kell fizetni hogy tükrözze a világot, és úgy lehet kidroppolni területenkén néhányat. De tuti van róla videó hogy hol kiket érdemes ütni érte.
    Én mondjuk fel se tudtamvenni nehéz páncélokat így nem is mozgatott.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák