Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoke1982

    senior tag

    válasz Kvelstadt #710 üzenetére

    Nem semmi..
    Jah a yurtot én direkt nem bántottam csak kiengedtem hátha majd segit vagy mit tudom én...
    Láttam ott van a nexusban fenn csak nem csinál semmit erre meg ez lett! Újra meg nem kezdem mert 54 óram van benne már és azért szívtam néha! :D
    Amúgy pont most vagyok ott 1-3 -ba ha minden igaz inner ward? És ott csak cserélni tudok majd? Vagy venni is?

    Na akkor örülök él ez a topic, lesz mit kérdeznem úgyis itt még nem vágom a világ tendenciát most kb majdnem korom fekete de hogyan lehet vissza menni a fehér felé?
    Nem semmi egy játék teljesen beszippantott ezt már nagyon rég éreztem egy játéknál , itt van a új ratchet is de mégis ez pörög újra!
    (Azt majd asszonyal hétvégén! )
    Még valami van aza felajánlás egy szobor a nexusban valami 25 ezer lélek vagy mit kér cserébe ott mit lehet csinálni? Nem mertem megnyitni..
    (Valami újra csinálhatom cserébe a karakter kinézetét? Vagy mit találtam neten erre..)
    Amúgy köszönöm nektek , a segítséget!
    Ezer hála! :)

  • Szoke1982

    senior tag

    válasz Kvelstadt #710 üzenetére

    Na sikerült kimenteni yuriát, csak most azt nézem az új Firestormért a a Dragon démon lelkét kéri cserébe, de akkor meg a kovácsnak meg nem tudok mit adni majd!
    Itt nem lehet lelkekért venni? (Vagy azért mert látja ,hogy van a dragon démon lélek nálam?) 🤔
    Mert akkor nem tudom fejleszteni majd a insanity catalystre a kovácsnál ha ezt itt yuriánál a dragonnal fizetek.
    Most melyik lenne a jobb? 🤔
    Na holnap azaz ma este folyt köv.. eddig nagyon tetszik , már nem merem bekapcsolni a gépet mert nem tudom letenni ! 🙂

Új hozzászólás Aktív témák