Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz PLacc #907 üzenetére

    En tisztaban vagyok vele, de te ugy latszik nem. Ez a topic a Dell notikrol szol, gyakorlatilag egyik hozzaszolast sem kellett volna OFF-nak minositeni. Flame-et nem latok, ha te igen mutass ra nyugodtan. Baromsag pedig tudom mi, peldaul az hogy az Inspiron szeria az USA piacra keszul elsosorban. Az ellenkezojet nem bizonyitottad semmivel, a felhozott peldad a #902-ben es a #904-ben vagy egy regebbi rebranded modell volt (ami kivetel volt es az is a kinalatban), vagy egyszeruen nem igaz ahogy azt a #904-ben megirtam.

    ''Attól,mert a mostani listákon Európában is benne van az Inspiron, addig 1-2 éve nem volt így, egy teljesen más széria volt, más igényeknek.''

    Tobb mint 1-2 evrol es tobb mint egy modell-rol van szo. Mar a 9000-es elodje a 8000-es szeria is kaphato vol itt. Ugyanugy mint mas Inspiron modellek.

    ''Igazán sajnálom, hogy ilyen arogáns vagy, én a helyedben ovoshoz fordulnék...''

    Nem vagyok arrogans, inkabb a sajat hozzaszolasodat olvasd most el. Semmi informacio vagy erv nincs benne szemelyes tamadason es egy ''de csakazert is ugy van ahogy leirtam'' mondaton kivul.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák