Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz #95561216 #376 üzenetére

    Túl olcsó?

    Integrált videó, abból is a régebbi. 256MB RAM, Celeron-M(ami azért egyáltalán nem olyan rossz), csak kombó drive, nincs pöcökegér, mint a nagyobb Latitude-okon, viszont LAN szerintem van, különben minek a modem...Meg van Wi-Fi is, szóval szerintem nincsenek hálózati gondjai.

    Ez amolyan egyszerű ember Latitude-ja, akinek elég ez a tudás, ezzel a felbontással és VGA-val...bár kíváncsi vagyok, megkapja-e a Latitude-ok jobb minőségű házát.

    Az alap garanciaidő miatt talán jobb, mint az IBM R-es gépei, vagy a HP NC6120-as gépek. Az IBM-re talán még felépítésben is ráver. A többi márkánál hirtelen nem jut eszembe még hasonló sem.

    Mindenesetre ahhoz, hogy rendesen fusson rajta akárcsak az oprendszer is, memória tuti kell bele(amit persze a Dell-hez megszokott módon te nem rakhatsz bele, ha jól tévedek), játékot pedig felejteni.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák