Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz mezis #67204 üzenetére

    Részegen lehet biciklizni??

    Óhhh jó időben bicajjal járok dolgozni, mert a belvárosban nem lehet ingyen parkolni...akkor szólok már a főnökömnek hogy ihatok bicajozás közbe, akkor úgy is megyek melóba is :DD Persze ironikusan vicceltem :K

    Mindenki annyit piáljon, mint én :DD

    Másik oldali közlekedés nem egyszerű, ha hozzá vagy szokva a másik oldalhoz..
    Én egyszer vezettem úgy, de nem is szeretnék többször...annyira görcsösen figyeltem mit hogy kell, de így is bakiztam :((

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

  • Irmscher 353

    aktív tag

    válasz mezis #67204 üzenetére

    valamit félreérthettél a hozzászólásommal kapcsolatban, én azt sérelmezem, hogy rengetegen közlekednek úgy, hogy a KRESZ alapjait sem tartják be, ezzel ön és közveszélyesek...
    Erre fel mondtam, hogy egészen nyugodtan lehetne szigorítani a dolgokat, pl a jogosítvány megújításával egybekötni egy KRESZ vizsgát, vagy az alaptanterv keretein belül oktatni a gyerekeket a helyes közlekedésre, és adott esetben a kerékpáros közlekedésre.
    Mert azt látom, hogy a fejekben hatalmas káosz van, amit a média csak erősít, és ahogy több előttem szóló is írta, lehet elsőbbsége XY-nak, ha a jármű kereke alatt köt ki.
    És a másik oldalon sem szeretnék lenni ("vétkes sofőr" ?!), valami futóbolond miatt, aki alám ugrik/szalad, mert ő úgy tudta, hogy a zebrán elsőbbsége van, és vagy mert kerékpárral behajthat egyirányú utcába...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák