Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20411392

    törölt tag

    válasz atila4 #1343 üzenetére

    A végére értem. 33 óra és lvl 184.

    Történet, színészi alakítás, grafika és zene szempontjából GOTY a játék. Megkérdőjelezhetetlenül.
    A vége szerintem kb hibátlan. Maximálisan tetszett. Aki ott a látványért felelős volt...tejóságoség. A ráadás is kellett. Így volt kerek az egész.

    A játékmenettel teljesen jól megvoltam így, hogy csak a nekünk célzott küldetéseket csináltam meg. Mellékküldetésekkel túl sok lett volna.

    Két része nem tetszett a játéknak:
    Amikor a privát szállásunkon vagyunk, akkor igazán lehetett volna gyorsan skipelhetőre tenni a kötelező köröket. A zuhany elnyomása 4 skipből áll... Tetszett volna egy 'mindentmegcsinálgomb'.
    Néha a járműveknél volt zavaró a terephez való viszonyulás. Tiszta hóban is megakadt néha. Vagy volt hogy kis kavicsban megakadt, de a nagyobbat simán átvitte.

    Minden más tetszett.
    Ez az 'mmo' világ nagyon jó ötlet volt. Még úgy is építkeztem, hogy az adott területtel végeztem már, hátha másoknak jól jön.
    A pálya design remek. Aki akar hegyet mászik, aki akar megkerüli. Mindenre adtak lehetőséget. Szerencsére gyalog sem vészes a téma.

    A mester megint nagyszerűt alkotott. Remélem valaki csinál belőle egy ~10 órás youtube videót, hogy azok is megkapják a story-t, akiket zavarna a sok séta.
    Több lettem az által, hogy játszottam a játékkal. A mondanivalója pedig a sarokba állítja az eddig story terén számomra etalonnak számító LoU-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák