Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz VTom #3666 üzenetére

    Én offlineban játszottam az elejétől. 3.-nál próbáltam ki az online módot, de gyorsan ki is kapcsoltam. Nagyon nagy élmény volt egyedül felfedezni mindent. Csak néha akadtam össze a szintén hordárkodó NPC párossal. Élveztem a mászkálást, de a sok elvesztett kacat gyűjtögetését ott kicsit offoltam. Az utak építését a 3. epizódban elég jól megtoltam néhány szakaszon, de ezek rengeteg időt elvesznek és voltak egyébként később olyan kijárt csapásaim, ahol kb. ugyan olyan gyorsan és hatékonyan tudtam haladni.
    Kötélpályával is így voltam a hegyekben, hogy elkezdtem kiépíteni őket, de ami időt eltöltöttem vele az alatt meg is tudtam járni sok esetben. Ettől függetlenül sok helyen kiépítettem és jól is jött utólag, mert volt pl egy olyan küldetés, hogy a romoktól kellett visszavinnem valamit és mivel előtte ott már kiépítettem mindent kb. 5 perc alatt megvolt a küldetés úgy hogy ott tele volt minden PV-kkel. Hozzám se tudtak érni, elsuhantam az összes fölött. Azért az az érzés amikor belassul az idő mindig megtalált, pedig tudtam, hogy no para nem érhetnek el, de mégis... olyan hatásosan megcsinálták ezt, hogy le a kalappal. :R

Új hozzászólás Aktív témák