Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz deedee #32 üzenetére

    Valószínűleg az előző részek egyszerűsége miatt tűnik annak.
    Itt minden részét Te rakod össze:
    Upper Tool: ez az elsődleges lövés, a fegyver fő jellege. Pl:military (katonai), plasma stb
    Upper Tool Tip: ez pedig a tüzelés karakterisztikáját adja: shotgun, repeater (géppuska)
    Lower Tool: másodlagos lövés
    Lower Tool Tip: hasonló mint az Upper-nél...
    Frame: meghatározza, hogy egykezes vagy kétkezes lesz-e az épített fegyver. Ezek között is mindegyik más-más tulajdonsággal rendelkezik. Fegyvered képességeit (DMG(sebzés), RLD(újratöltés), CLP(tölténytár), SPD(tüzelés sebessége)) az Upgrade Circuit szekciónál tudod módosítani. Felső sor az elsődleges, alsó pedig a másodlagos tüzeléshez tartozik. Ezeket maximálisan 4-4 upgraddel tudod ellátni úgy, hogy ide rakod azokat a kis "áramköröket" amiket játék során összegyűjtesz vagy legyártasz (Crafting New Circuit)
    Attachment-nél plusz fejlesztéseket tudsz majd hozzáadni (ammo support, fire damage stb.)
    Remélem érthető volt és segített valamennyit. :)

    Vége felé belefogsz jönni, nekem is zavaros volt egy kicsit az elején :)
    Személy szerint én a plazmavágóval (amit körfűrésszel egészítettem ki) és egy gránátvetős géppuskával vittem végig. Szeretem a klasszikus stílust.

    [ Szerkesztve ]

  • mcmike

    őstag

    válasz deedee #32 üzenetére

    Szia,

    Igazából még én sem mélyültem el benne, de a lényeg hogy vannak Frame-ek amik a fegyver vázát fogják alkotni (lényegében markolat). Erre tudsz felrakni 1 vagy 2 fegyvert ha minden igaz. Az ún. Tool-ok alkotják a fegyver lényegét, valójában hogy milyen típusú a fegyver illetve az általa kibocsájtott lövedék (pl. Military engine = gépfegyver, vagy Plasma core ami plazmavágó alapeleme). Ebből lehet upper (felső) ami az elsődleges lövés, tehát a fegyver lényegi karaktere, illetve lower (alsó) ami a másodlagos lövést jelenti.

    Ezekre e Tool-okra lehet Adaptert (vagy Tip) rakni, ami módosítja a fegyver karakterisztikáját, illetve hogy milyen a kibocsájtottt lövedék.

    Sajnos én is csak eddig jutottam el a fegyverkészítést illetően. További segítség / leírás welcome! :R

    (#33) zsolthee: 44 másodperccel előztél meg :DDD

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

  • zsolthee

    senior tag

    válasz deedee #38 üzenetére

    Nagy kár! Én sem szerettem az elején de a végére megbarátkoztam vele mert kitapasztaltam.
    Ahogy írtam, egy sima plazmavágóval meg egy géppuskával is el lehet lenni. Ha meg NewGame+-ba újrakezded bővebben lesz nyersanyagod a fegyverek gyártására.
    Remélem újrakezded, mert szerintem nagyon jó!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák