Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Joccc07 #490 üzenetére

    Egyébként ez amit írsz, hogy solo-ba kell tolni. Ez nálam érdekes. Lenyomom őket solo-ba, hogy kvázi bizonyítsak magamnak. De valahogy a hülyék ellenére is inkább matchmaking-gel tolom. Malkarion-t például azért, ami a Trial-nál is előjött, hogy túl nagy a terület, túl mobilis, és szaladgálni kell utána. Ez a része uncsi.
    Umbral az egyetlen, amit talán jobb lenne egyedül. Mert ha a négy játékosból 3 hülye, akkor a 4-es nehezítés miatt, az az egy játékos, nagyot szív. Viszont az egyedül se egy leány álom. (Viszont ha négy jó játékos jön össze, akkor azért történnek csodák, másodpercek alatt haló behemótok, folyamatos szakítás. Csak hát ez ritkább, sokkal.) Oda solo-ba talán egy jó Cascade build elkél. Ahhoz viszont minimum egy Urska armor kell, ami ad +3-at. Így más cellától nem veszi el a helyet. Szóval akkor meg csak a Frost-tot kellene csinálni az Umbral előtt. Na majd meglátom.

    Mondtad, hogy nem szereted Shrowd-ot. Hallod, nekem Shock esca-ba kb mindig volt. Sőt! Volt olyan, hogy harmadik körben az volt egyedül, a negyedikben megint az + valami más. :D Már csak röhögtem. Egyébként nem nehéz behemót egyáltalán. Csak szerintem sok a HP-ja, adott szinttől függetlenül is.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák