Keresés

Aktív témák

  • Dinasti

    senior tag

    válasz Kvelstadt #1614 üzenetére

    Érdekes történet az enyém bár fiatalnak nem nevezném magam😉 91-2005 között játszottam kissebb nagyobb megszakításokkal. De 2005-2013 között a world of warcraft miatt kb minden játék kimaradt ami akkor jelent meg. A dark soulsról olvastam régebben meg is vettem az első 2 részt xboxra de nem volt rá időm. A 3.részt megkaptam megjelenésekor ps4 re mert a haver nem bírt vele es mivel akkor nem volt boxom igy kitoltam ps4en. De éreztem hogy ezt a stílust nekem találták ki igy most elkezdtem előről az egészet.
    Más. Most 1 warriorral kezdtem de mindenképpen szeretnék dexes es mágus karival is menni. Viszont picit mássabb a rendszer mint a 3.ban. mágusnál melyik stat növeli a kezdeti 30 lövedéket? Vagy mitől függ ez? Dexes karakternek hol találok legkorábban katanát? Mert a warrimnál van már pár de gőzöm nincs hol estek😯

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz Kvelstadt #1614 üzenetére

    Én a 2.-részel kezdtem. Majd utána belekezdtem az elsőbe de félbehagytam. Majd a 3.-at csináltam meg és utána elkezdtem újra az elsőt. :D (noooormális?) Blighttownban vagyok jelenleg, de a harmadikat is tolom ng+ban. Bár végülis mindegy, de célszerű az elsővel kezdeni az igaz. Ha már itt tartunk akkor a demon souls-szal kellene de akinek nincs ps3-a az ezért a játékért nem vesz egyet szerintem. :D

    Én még agyalok egy ps4-en, elsősorban mert nincs konzolom, másrészt meg arra jött csak ki a Bloodborne. De elég drága.

Aktív témák