Keresés

Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Scholes9 #4615 üzenetére

    "..hogy tudom megoldani, hogy ne támadják be a világom?"

    Maradhatsz Online módban is hogy lásd mások földre rakott notejait, amiről a többiek nem tettek említést az annyi hogy kizárólag akkor vagy bárhol playerek által Invadelhető, amikor Embert használsz.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz Šolaire #4617 üzenetére

    "Ugyanazt írtuk.."

    Ahhh.. :R

    Ugyan azt csak nagyon új még nekem a játék és shenem ismerem a szakzsargont.

    Egyelőre még az első végigjátszást tolom, alapjáték & ariandel pipa, ringed city utcáin tekergek.

    "jó régen nem láttalak"

    Manapság nem fórumozok túl sokat, ahogy öregszem egyre többször kell kiszellőztetnem a kopasz fejemet. :D

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    Noh..

    Őszintén szólva nem is tudom 25euróért mikor kaptam utoljára ilyen játékélményt, ennyi játékidőt.
    (Apropó játékidő.., ráérősebb napjaimon gyakran nagyon csúnyán kihúzott az életből.. ;] )

    Írtam korábban miszerint nálam "eddig" teljesen kimaradt a DS széria, ezt a részt is csak azért kezdtem el nézegetni mert egy lokál OFF topicban cyberkind fórumtárs régóta és visszatérően magasztalta, ezúton is thx neki is.

    Szóval na.., ez valami b@szott jó volt, sosem gondoltam pusztán a gameplayek/képek/egyebek alapján h ez egy ilyen jó játék. Masterpiece!

    A bill & egér kombóval történő DS3-tól ugyan óva intettek többen is de azt kell mondjam különösebb nehézségek nélkül játszható így is a játék, nyilván írom mindezt úgy, hogy kontrollerrel még nem próbáltam, kvázi nincs meg az adott esetben kellő kontraszt.

    NG++ és SL260, még maradt jó pár játékóra ebben a harmadik körben.
    A platinához szerencsére nem kellett különösebben farmolnom, jó pár covenant item felgyűlt a végigjátszások során letolt invézsönök és coop bossfightok során.
    Egyedül a WoS/Sunlight medalból szenvedtem komolyabb hiányt, 16db hiányzott, itt/ekkor volt alkalmam megtapasztalni az általatok korábban említett LothricKnight farmolás "örömeit", ~472es item discoveryvel is kb 2-3 óra volt a LC bonfire mellett.. :O

    Filóztam rajta hogy írok pár sort az eddig kipróbált/megkedvelt és/vagy kedvenc fegyvereimről de annyira NG és attrib elosztás függő a dolog.., túl hosszúra nyúlna és különösebb értelme sem lenne mert ~két éves a játék , itt többen is DS veteránok, nem hiszem hogy bármilyen újdonsággal szolgálhatnék.. :D

    A FromSoftware felkerült egy igen szűkös listára! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sp8787 #4694 üzenetére

    Kösz-kösz!

    Egenn, sejtem mire célzol.., most kell némi szünet mert több helyről is érdekes dolgokat hallottam vissza a megváltozott viselkedésmintámról, pl állítólag többször is azon kaptak hogy meetingek előtt buffolni próbálom a laptopokat mielőtt belépek a helyiségbekbe, továbbá nagyobb terekbe vagy éppen szűkebb zsákutcákba érve hajlamos vagyok csapkodni a falakat.. :D

    (#4695) cyberkind:

    A második résznek (is) van valami "felújított" változata, arcon vágott vele a Steam pár napja mivel akciós, majd ránézek. :)

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz cyberkind #4716 üzenetére

    NG+ -hoz képest nagyon elmentél már szintben, azért "csak" ~120K.

    Emlékszel mit meséltem legutóbb arról, hogy amikor itt farmol az ember akkor nem szabad egyből meglépni a szinteket.

    Egy cirka 130-150 SL-es karakter NG+ban itt valahol 160-180k körül szed ki körönként a proper felszereléssel amit Te is használsz.

    A tegnapért elnézésed khérem, elb*szarintott egy nap volt.. :(

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Habugi

    addikt

    válasz sp8787 #4726 üzenetére

    What can be traded?

    A Boss soulokat shem lehet tradelni. :(

    (#4727) cyberkind:

    "Items that cannot be transferred can be dropped, but the other players won't see them."

    Ezért nem láttad.., mondjuk nem értem hha a spellekkel megoldották h eldobni se lehessen akkor a BossSoult miért lehet és/vagy vica-versa, fura.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Aktív témák