Keresés

Aktív témák

  • mrmcs

    csendes tag

    Sziasztok!
    PS4-en nyomom a játékot, de a vertebra shackle farmolás igen lassan megy (nagyjából 1 db/óra, eddig van 3 db-om). Minden más covenant item-et már kifarmoltam, de ezt valahogy nem akarja adni. Valaki tudna ebben segítenie? Természetesen ha tudom, akkor visszasegítem. Ha jól olvastam, akkor party-ban nagyjából 30 perces ölögetésről lenne szó, ami kicsit gyorsabb, mint így.

    PSN: Szkaga, mikrofonom van. Hétvégeken reggel 7-től éjfélig elérhető vagyok (akár ma is), hét közben este 7-12 között vagyok gépnél.
    Előre is köszönöm!

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    válasz Kvelstadt #4570 üzenetére

    Igen, használtam az item discovery-t adó cuccokat.

    vorosmarti:
    Köszi a videót, még anno többek közt ezt a videót is megnéztem és úgy csinálok mindent, ahogy mutatja is. Luck-ra elvileg átpontozhatok, mert már az első végigjátszás legvégén vagyok, de egyelőre még próbálok társat találni, akit legyilkolhatok (meg persze ő is engem, ha neki is szüksége van 30 vertable shackle-ra).

    Persze az is a gond, hogy előtte már kifarmoltam a többit, ami a platinához kell (jelenleg így állok: Psnprofiles), szóval már 13-15 órát farmolással töltöttem. De az aránylag "jó" volt, mert összeszedtem olyan 4M soul-t (ha jól emlékszem, akkor 98-ról felléptem 136 SL-re). De ez nem hogy nem esik, de még soul-t is alig kapok érte és így belevágni még 10-20 óra farmolásba, hát valahogy nem hoz lázba.

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    válasz vorosmarti #4571 üzenetére

    Egy kis helyzetjelentés: mivel nem találtam senki leölhető társat, ezért átpontoztam és így a luck-omat felvittem 99 (így az Item Discovery-m felment 311-ről 399-re), majd tegnap este nekiálltam farmolni. Elég érdekes volt, mert 1 óra 40 perc alatt esett 16 db vertebra shackle. Nem tudom, hogy mi történt, de 311-es Item Discovery-vel szűk 2 óra alatt esett 2 db, így meg 8x annyi. Ezután abba kellett hagynom a játékot és utána már csak két 40 perces farmolásra volt időm, na ekkor már "csak" átlagosan 12 percenként találtam 1-et. Már csak 5 darabot kell találnom, az meg már nem vészes. Szóval köszönöm a segítséget, úgy látszik, hogy a luck-ra pontozás volt a nyerő. Innen már egyenes az út a platináig :-)

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    válasz Djuree #4583 üzenetére

    Az nekem is nagyon lassan jött össze, mert először mindhárom Knight-ot megöltem Anor Londo-nál, viszont így sok volt az üresjárat vissza a bonfire-ig. Ekkor 15-20 percenként dobott 1 fület. Olyan másfél óra után átváltottam arra, hogy csak a lépcső tetején lévő 2 Knight-ot öltem meg, azután spuri vissza. Így összesen 4-4,5 óra alatt lett meg a 30 fül, az Item Discovery-m 311 volt a Rusted Coin-nal (valamint 3,3M soul is összejött bónusznak).

    Severen:
    PvP-ben sajnos béna vagyok, így azt meg se próbáltam. Most 63 óra Dark Souls 3 után talán lenne esélyem egy átlagos játékos ellen :-)

    Ja, és befejeztem az NG+-t, már csak 16 gyűrű hiányzik a platinához :-)

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    válasz Djuree #4586 üzenetére

    Lehet, hogy nincs semmi köze a drop rate-hez, de azt olvastam, hogy néha érdemes visszamenni Firelink Shrine-ba, illetve offline módban kicsit jobban dobja a cuccokat. Én az összes farmolást offline csináltam, illetve ha 10-15 perc alatt nem esett semmi, akkor visszamentem Firelink Shrine-ba. Még ha nem is ért semmit se, de így megszabadultam a sok invader-től, illetve néha megszakítottam az unalmas farmolást. Ja, meg egyszer az is előfordult, hogy 15 perc után vettem észre, hogy nem cseréltem ki a covenant jelvényét (vagy mijét) és az előző farmoláshoz használttal ölögettem az ellenfeleket :-) Illetve pár hozzászólással feljebb vorosmarti tanácsolta nekem, hogy érdemes még átpontozni is, és nálam az volt a legnagyobb segítség, utána pikk-pakk meglett, ami kellett.

    [ Szerkesztve ]

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    Köszi mindenkinek a segítséget, sikerült összehoznom a Platinát (Szkaga). Ha valakinek segítség kell, akkor szívesen segítek (ha tudok), bár azért arra készüljön fel mindenki, hogy nem vagyok túl jó Dark Souls-os játékos. Persze ha csak a Vertable Shackle miatt kell egy helyben állni, hogy leöljön valaki, akkor az még megy :-) Van mentésem minden végigjátszásból, az utolsóm NG++-ban van a vége fele (bár ha jól tudom, akkor a party-zácál leskálázódok a host szintjéhez, szóval elvileg mindegy, milyen szintű vagyok).

    Batl.net: Szkaga#2937

  • mrmcs

    csendes tag

    válasz vorosmarti #4589 üzenetére

    Köszi, guide szerint mentem (videó), így aránylag könnyű volt nekem is (ez volt az első Dark Souls játék, amivel játszottam, mert nekem inkább a Bloodborne jön be).

    Az első 10 perc szenvedés volt, mire megszoktam, hogy az új luck-os build-del mit is csináljak, meg azért kicsit kevés pont maradt staminára meg életerőre, de pár halál után megszoktam. Igaz, hogy kicsit lassabban öltem, mint a fő build-emmel, de bőven megérte. Még jó, hogy 4,5M soul-t összeszedtem a többi covenant item gyűjtögetésével, enélkül lehet, hogy nem ment volna jól a farmolás.

    Djuree
    Ezek szerint tényleg nagyon széles sávban mozog a drop rate, mert olvastam, hogy többen jártak úgy, mint Te. Azért remélem, hogy ha most nekiállsz, akkor több szerencséd lesz.

    Batl.net: Szkaga#2937

Aktív témák