Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    na. Kapituláltam a játéknak. Kb. 100+ próbálkozás után sem tudtam biztosan még az első szakaszt se hozni a soulnál. Nem igazán éreztem rá a dologra, mondjuk pajzsos megoldással operáltam 75-ös stabilitással, tehát nem a staminával volt probléma de mindegy mivel lényegében a komolyabb bossokat co-opban csináltam meg (ezt is) mindenképpen kell egy új végigjátszás hogy magaménak érezzem a dolgot, ezt még nem döntöttem el hogy sima vagy ng+ de nem most lesz az biztos. :N Most valami olyan játék lesz ahol van easy mód ;]

    Sekiroval várok, amíg ennyi játék van amivel nem játszottam nem veszek 19k-ért újat, talán a Niohval fogok még előtte megpróbálkozni.

    A DLC-k meg nem nekem valók. Ugyanazt érzem mint a bb-ben (ezt már talán mondtam). Imádom ebben a játékban a felfedezést, nincs jobb érzés mint egy boss után feltáruló új világ, de itt gyakorlatilag szintén rohanok. Lézert lövő szitakötő amit az alapvetően melee felépítésú karimmal nem tudok megölni (még greatbow se sebzett rajta) szaladok, kápolna két lovag stb... Majd egyszer talán. Tudom úgyse fog nyugton hagyni a dolog.

    mindenesetre brutális hangulat élmény, nekem a grafika is csodás, a map kidolgozása, hogyha van
    a háttérben egy torony akkor tudom hogy ott már tuti voltam vagy leszek.. Hihetetlen. Boss fightok is, sajnálom hogy béna vagyok hozzá, de Aldrichot nem vehetik el tőlem ő az enyém :C :D

    Mindenképpen neki fogok még egyszer menni sok maradt benne :K

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák