Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Cifu #17916 üzenetére

    Ez a gyorsutazás opció annyira fantáziátlan hogy több értelme lett volna hogyha térképből bármerre el tudsz "teleportálni".

    Ha a metró nem jár a Badlandsbe, akkor még mindig tud közlekedni oda pl. taxi. Csak ezt a részét is valamiért nem tartották fontosnak kidolgozni rendesen. Az ilyenek miatt sajnálom néha ezt a játékot, mert a bugoktól eltekintve nagyon jó játék, de vannak benne olyan dolgok, amiket 2020 fejjel másképp is megoldhattak volna, hogy még inkább OW legyen. Több minijáték, taxizás stb.

    Én mindazonáltal nem használom a gyors utazást, egyszerűen megöli a játékot, még akkor is ha századjára kell végigmennem a Japán negyeden, amit már kisujjból ismerek. A Skyrim még ennél is nagyobb térkép volt, és ott is csak lovagoltam és gyalogoltam végig. Ez lehet hogy nekem egyfajta fétis, de én egy szerepjátéknál tudni szeretném percre pontosan mi történik a karakteremmel. Egyébként a gyors utazást a Kingdom Come Deliveranceben oldották meg a legjobban, ott használtam is (egyedüli kivételként). Ott ha igénybe vetted, random eventeket kaptál úgyis és értesített a térkép (ezt remek featurenek gondoltam és gondolok ma is ).
    Maga az autóvezetés pl. szerintem sokakkal ellentétben azt mondom nagyon jól sikerült, sokkal jobb mint a GTA-ban (sry hogy ehhez hasonlítom, de Skyrimban nem volt autóvezetés).

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák