Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz MasterDeeJay #27134 üzenetére

    Szerintem pont ez a lényege az egésznek, hogy elgondolkodtasson a témán. Ők csak felvázolnak egy alternatív valóságot ahol lehetséges egy ember tudatát lemásolni, aztán döntsd el te, hogy most minek számít. Ez a művészet, szerintem nem CDPR-nek kell előállnia a válasszal hanem az emberiségnek, majd ha elértünk arra a pontra :DDD Bármilyen válasszal állnának amúgy elő, az nem lenne megfelelő egy csomó embernek, mert nagyon vegyesen gondolkozunk erről a témáról és elég nagy vitatéma. Mivel nem tudjuk hogyan működik a tudat, nincs rá tiszta magyarázat, még nem tartunk ott hogy ezekre a kérdésekre válaszolni tudjunk. Én például azt is vitatnám hogy egyáltalán létező dolog-e a lélek, szerintem vallásos hókuszpók.

    Én azt remélem, hogy V-t elengedik teljesen és az igazat megvallva nem értem miért akar mindenki folytatást, csak elvenné a sztori súlyát. Pechje volt, a játékban "elég jól" el van magyarázva hogy hogyan került bele ebbe a helyzetbe. Így is scifi hókuszpók az ami történik az elméjével és testével, egy narratív eszköz semmi több. Ha ezeket a kérdéseket kezdik el feszegetni a fentebb említett filozófiai zsákutcával együtt akkor ők maguk is zsákutcába jutnak a sztori tekintetében szvsz.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák