Új hozzászólás Aktív témák

  • #69523456

    törölt tag

    Tudom szubjektiv a grafika megitélése, kinek ez, kinek az a stilus jön be jobban. Nem azt mondom, hogy a CP2077 grafikája nem jó, de semmiképpen se realisztikus, inkább valamiféle jobbfajta animációs filmre hasonlit. A szinek túlzók, az épületek, az emberek nem természetesek.
    Most is azt mondom, mint megjelenéskor, ( le is lettem torkolva) hogy egy ilyen nagyszerű játékhoz egy jobb engine kellett volna. Már akkor is az Unreal 5-re céloztam, de senki nem értett vele egyet. Pedig, ha megnézi valaki az alábbi videót, és belegondol abba, milyen lett volna ezzel az engine-el a CP 2077... Hát, gyakorlatilag már-már fotorealisztikus. A licenszelés persze nem olcsó mulatság, viszont amennyiben kizárólag az új konzolokra és PC-re jelent volna meg tökéletes állapotban, egyrészt nem lett volna botrány, másrészt nagyságrenddel többet vásároltak volna belőle. Összességében többet kerestek volna vele, licensz ellenére.
    Unreal 5-el már jó ideje készülnek a nextgen programok, CP2077-nek se lett volna semmi baja, ha csak ezután jelenne meg...
    Az egy más kérdés, hogy ehhez a látványhoz vajon milyen videókártya szükséges? Egy Unreal 5-el készült CP2077 miatt azt hiszem zsebbe nyúltam volna. :) Most már megvárom a 4xxx szériát és az árakat...
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák