Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Laraxior #9959 üzenetére

    Na ez érdekes volt, köszi.:)

    amikor váratlanul feltűnik a stáblista…
    Engem is ez "b*szott fel" főként. Persze tudtam is, hogy "vége" lesz, de valahogy akkor is arculcsapott... Előtte meg már kifejezetten idegesítőek voltak bizonyos dolgok, szabadság nuku, lehetőségek nuku, csak menj egyenesen előre, egy-két piff-puff szumma kétfajta ufóra, ennyi. És akkor jönnek a játékélménnyel...:O Érdekes, hogy pl. a Prince of Persia is trilógia lett, mégis sikerült már a legelső részét is konkrétan katartikus élményt adóan befejezni: nem véletlen lett az a játék nagy kedvencem, ami a Crysisből sosem lesz.:R (Jó persze, meglehetősen eltérő műfaj, így csak megemlítem.:D) Az persze nem volt rossz, hogy viszonylag változatos volt egy darabig, de pl. anno olyankat írtak róla, hogy mennyire befolyásolni fogja a sztorit, hogy irtod-e a koreaiakat, vagy sem: nos nem hiszem, hogy bármennyire befolyásolná, de ha igen, kíváncsi vagyok...:B Ha lényegi különbség lenne, akkor lehet, nekilátnék egy "altatólövedékes láthatatlan kommandó"-nak, de amúgy felesleges mégegyszer nekirugaszkodni. Max. kb. egy 8800GTX-en a grafika miatt.;]

Új hozzászólás Aktív témák