Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz Rusher #15714 üzenetére

    Na oda kell a godmode. Anélkül sajnos kinyúvadsz.
    A tükröződő hegy meg úgy látszik csak az én hülyeségem: az a helyzet, hogy nem volt nálam maxra állítva a látótávolság, így olyan fura helyzet jött elő, hogy a vízen tükröződő hegy még látszott, de maga a hegy (ami messzebb van) már nem. :) Mikor közelebb úsztam, akkor már elkezdett kirajzolódni a hegy is.

    "Viszont vaalhol nemmessze ahol követni kell az alien-t (Recovery) jobb oldalon feljutattam nagy nehezen de télleg megszenvedtem....." - Na! Nem oda kell felmenni, ahova írtad, mert ott meghalsz. Vagyis godmode-dal arra is elmehetsz, de először egyszerűbb, ha csak szimplán felmászol arra a sziklára, ami tőled jobbra van abban a pillanatban, amikor bemész a kis hasadékon a hajóhoz, ahol Bohócot elkapja a dög. A bejátszás után elmész jobbra, de ne oda szembe mássz fel, ahol meghalsz, hanem menj még jobbra és ott simán felugrálsz a peremre, majd a kis hasadék felett átugrasz a másikra és így el fogsz jutni a kanyont szegélyező sziklák legtetejére is akár. Csak sok ott a bozót, kevés helyen van jó kilátás.

    nygma, godmode, hogy ne nyírjon ki a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák