Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil Smile

    őstag

    Udv all

    nem szabad ennyire komolyan venni..ez csak jatek Obogyesz haverommal tegnap atjatszottuk az ejszakat tobb mint 5orat nyomtuk az ejjel mialatt hozzajutottam +160K Xp hez es 6szintet leptem elore igy mostmar 30as szinten vagyok..igaz belefutottunk bar csaloba ahol siralmasan vegzodott a jatek 1-2kill mellett 10-13halal..:S de nem adtuk fel kapott a srac egy votekick et es igy mar jobb lett a kedvem sot most eloszor megkaptam en is h csiter vagyok (PH Smile_Hun cheater!!) :DDD csak mert 13kill utan nyirtak le eloszor...
    igaz meg igy is van mit javitanom a kezdeti gyengelkedes utan mert az aranyom meg most is csak 0,78 bar a 0,59hez kepest egesz szep javulasnak erzem..

    minden jateknak megvannak a negativumai.. minden jatekban vannak csiterek meg agyhalottak..

    remeljuk h jon majd uj patch ami mar vegre javitja az ilyen hibakat h mellem utnek meghalok..3m re a saroktol esek ossze mert meg 10mp elotte ramlottek..nem kell elszivnom egy cigit egy orbital strike utan mert addigra talan helyre all a lag a serveren stb stb... addig meg sajna ezt kell elfogadnunk...

    bar nem ertem mi alapjan jonnek a hibajavitasok.. gondolom vissazjelzesek alapjan.. igy kivancsi lennek h miert nem jott javitas az ilyen dolgokra.. vagy nem jelenti senki csak verik a billentyuzetet vagy nem tudnak vele mit kezdeni...vagy ennyire X@rnak a pofankra..

    koszi sracok a penzt tele a zsebunk fuszoknyas lanyok tancolnak nekunk 0-24be igy mar mi jolerezzuk magunkat.. koszonettel EA :F :F

    Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

Új hozzászólás Aktív témák