Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz WarCow #7637 üzenetére

    Nem volt, de úgy emlékszek valami megerősítés viszont kellett a kiutaláshoz, és email is jött anno minden tranzakcióról. Most semmi, tegnap reggel nézném az árfolyamot, és ez fogad. :U

  • Zsoca_D

    tag

    válasz WarCow #7637 üzenetére

    Szerintem ezt a témát nem ártana itt kivesézni. Azt hiszem nagy többségünk nem dobálgatja csak úgy több váltó között a coinokat, így biztonsági szempontból nekem pl. ez a lock rendkívül tetszik.
    Az emberek nagy többsége gondolom csak úgy tartogatja, vagy pedig árfolyamingadozásra játszik, így rendkívül jó megoldásnak tűnik számomra, ha az ember megadja, hogy az account-járól sehova ne lehessen kiutalni pénzt ( és Coint), kereskedni viszont szabadon. (Legrosszabb esetben kereskedik valaki helyettünk, és épp rossz irányba, de azon azért túl sokat nem bukhatunk :) )
    Tehát, az első kérdés, hogy ez a lock alatt kereskedni lehet?
    Második: Coinbase-nél vagy más komoly váltóknál is van ilyen? Én láttam Coinbase-nél olyat, hogy átrakhatod a BTC-t valami offline számlára. Gondolom azt nem tudják lenyúlni, mert biztosan hosszabb ideig (pár napig) tart a feloldása. Ez viszont akadályozza a kereskedést is.
    Talán Poloniex-en is láttam valamit a BTC-nél, a deposit, withdrawal mellett, de meg sem néztem, hogy az micsoda, de gondolom hasonló lehet.
    Jó lenne, ha itt összeszednénk, hogy ki mit tud ezekről.

    PS Egy tipp: Ha valaki szeret bohóckodni kiscoinokkal, akkor egy ilyen Kraken-es Lock-ot használhat úgy, hogy megad egy kis váltós BTC, ETH, vagy BCH címet, ahol lehet mindenfélét venni, és akkor oda küldhet a "Lock" alatt is, ott kereskedik egyet, aztán vissza a Krakenre. És ez a kis váltó olyasmi lenne, mint egy virtuális bankkártya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák