Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz 8zabi #223 üzenetére

    Én is azt a pontot keresném ahol megérné eladni a BCC-t BTC-ért, majd visszaesett árfolyamon visszavásárolni a BCC-t és tartani a továbbiakra.

    Viszont lassan összeér a két coin bányásztának hashrate-je és azt is érdemes szem előtt tartani, hogy a nagyobb bányászcégeknek akár napokba is telhet a variálgatás, hogy most melyik coint bányásszák. Én emiatt is gyanítom, hogy egyszer csak azt mondják "Jó, akkor most maradunk itt."... Jelenleg azért is ingadozik ennyire a BCC árfolyama amit láthattunk a hard fork óta, mert a bányászok erősen tudják manipulálni, én nehezen megyek el azon, hogy épp mit akarnak ezek a nagy bányászok... figyelni kell nah. :DDD

    (#226) 8zabi: Pont írtam, hogy szerintem meg igenis van a bányászoknak is ráhatása az árfolyamra. :DDD Megtaláltam, ott bujkált alul csak már kapkodok, ami viszont nem jó... :)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák